Lavosept roztok k dezinfekci kůže 500ml

101
Neohodnoceno

  • 119,83 Kč bez DPH
  • Skladem
145 Kč
Kategorie: Pomůcky a přípravky
 

Lavosept roztok k dezinfekci kůže 500ml

Lavosept roztok k dezinfekci kůže 500ml

- Je alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku, který obsahuje zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. Díky balení ve spreji se pohodlně aplikuje na povrch kůže. Asi po 60 sekundách po aplikaci je zajištěna dezinfekční účinnost přípravku baktericidní a fungicidní a po opakované aplikaci, aby pokožka zůstala vlhká 5 minut je zaručena virucidní účinnost k potřebné ochraně klienta. Různé velikosti balení jsou přizpůsobeny způsobu a účelu použití.

Přípravek je vhodný pro použití všude tam, kde dochází k potřebě dezinfekce neporaněné kůže - v kosmetických salónech, při manikúře, modeláži umělých nehtů, pedikúře, tetování kůže, také vhodný k dezinfekci obuvi v hernách bowlingu a jinde, kde dochází k půjčování sportovní obuvi a náčiní.

 

Návod k použití a dávkování:

Lavosept se pomocí spreje aplikuje v dostatečném množství na ošetřované místo, ošetřovaná pokožka by měla být vlhká po dobu potřebnou podle požadavku na hygienickou či chirurgickou dezinfekci. Roztok necháme působit 30 sekund až 1 minutu

Přípravek není vhodný pro dezinfekci poraněné kůže a otevřených ran.