Desprej 500ml pro rychlou dezinfekci předmětů

103
Neohodnoceno

  • 90,91 Kč bez DPH
  • Skladem
110 Kč
Kategorie: Pomůcky a přípravky
 

Desprej 500ml pro rychlou dezinfekci předmětů

Dezinfekční prostředek pro rychlou dezinfekci malých ploch a povrchů postřikem,  neobsahuje aldehyd vhodný k dezinfekci špatně dostupných míst - okamžitě k použití, dobrá materiálová snášenlivost (vyjma plexiskla) používá se v koncentrované podobě pomocí mechanického rozprašovače.


Složení: (množství účinné látky na 100 g přípravku)
Ethanol 45 g , isopropanol 30 g, didecyldimethylammonium chlorid 0,5 g, pomocné látky

Spektrum účinnosti:
Baktericidní (včetně TBC) a fungicidní, virucidní

Uživatelské koncentrace pracovních roztoků a expozice:
Čištění a dezinfekce ploch a povrchů ve zdravotnických zařízeních 5 -15 min


Aplikace:
Na předem mechanicky očištěný povrch se Desprej aplikuje pomocí mechanického rozprašovače, tak aby se vytvořil souvislý film. Na 1 m2 se aplikuje cca 40 –50 ml přípravku. Přípravek se používá neředěný.

Chemické a fyzikální vlastnosti:
skupenství (při 20°C) - kapalné, hustota (při 20°C) - 852 kg/m3, pH (koncentrát) - 5.7 až 6, barva - čirá, vůně - charakteristická, hořlavost - vysoce hořlavý


Oblast použití:
Doporučuje se k rychlé dezinfekci malých ploch a povrchů ve všech oblastech zdravotnictví (lékařské a zubní ambulance, laboratoře, lékárny, dialýzy, interní odd., ORL, …), v institucích (potravinářství, pekárny, veřejné stravování), sportovních zařízeních (fitnescentra, spinning), v komunální sféře (kosmetické a masérské salony, manikúry, pedikúry, piercing, tattoo,) a sociální ústavy (školy, školky, DD, dětské domovy, …), veřejná doprava, ve kterých je nutné rychle a účinně dezinfikovat. Nepoužívat na plexisklo; akrylátové vany.